Elektromobilių įkrovimo stotelės namams

Sumontuosime elektromobilių įkrovimo stotelę prie jūsų namo ar daugiabučio

Kodėl Charge in?

Didelis stotelių pasirinkimas

Klientams diegiame tik kruopščiai atrinktus ir ištestuotus elektromobilių įkrovimo stotelių gamintojus ir jų produkciją. Užtikriname aukštą darbų kokybę. Darbams, stotelėms ir jų komponentams taikoma 2-jų metų garantija.

Laimingi privatūs ir verslo klientai

Rezultatai kalba patys už save – aptarnaujame virš 200 privačių ir verslo klientų. Galime įdiegti elektromobilių įkrovimo stoteles pačiose įvairiausiose vietose. Mūsų aptarnaujantis personalas dirba 24/7, todėl yra visada pasiruošęs Jums padėti.

Įrengimas nuo A iki Z per 15 dienų

Greitas elektromobilio įkrovimo stotelės įrengimas – kiekvieno kliento prioritetas. Galime įrengti viską per 15 dienų (ar greičiau), bet kurioje Lietuvos vietoje. Taip pat padedame paruošti visus dokumentus paramai gauti. Teikiame ESO dokumentaciją.

Pagrindiniai elektromobilių įkrovimo stotelės prie namų privalumai

Įkrausite pigiau nei viešojo krovimo vietose

Turėsite nuosavą elektromobilio įkrovimo vietą

Gausite elektros sunaudojamo kiekio ataskaitas

Pakelsite namo arba automobilio stovėjimo vietos vertę

Puiki investicija į CO2 mažinimą ir ekologiją

Reguliuosite įkrovimo galią pagal savo poreikius

Įkrovimo stotelė namams

Nuosavo namo garaže, sode arba parkavimo vietoje įrengta įkrovimo stotelė yra pigus, patogus ir saugus įkrovimo būdas, kurį renkasi daugelis elektromobilių savininkų. Svarbiausia įsitikinti, kad tiek stotelė, tiek elektromobilio įkrovimo laidas yra atsparūs ir saugūs visoms oro sąlygoms. 

Stotelės įrengimo procesas yra gerai suplanuotas, todėl įprastai jis trunka iki 1 darbo dienos. Elektromobilio įkrovimas namuose bus galimas iš karto, kai tik pajungsime stotelę.

Prieš įsigyjant ir pradedant montuoti įkrovimo stotelę namams, apsvarstykite

Įkrovimo stotelė daugiabutyje

Gyvenant bute, krovimo stotelę galima įsirengti jums priklausančioje privačioje požeminės ar lauko parkavimo aikštelės vietoje. Dažniausiai elektromobilių įkrovimo stotelė yra montuojama ant sienos ar stovo. Bet kuriuo atveju reikia pasirūpinti vienu iš 3-jų leidimų (kur kreiptis, priklauso nuo daugiabučio administravimo formos):

Svarbu! Visas su elektros tinklo pajėgumu susijusias problemas galima išspręsti įsigijus dinaminės galios valdiklį arba padidinus įvado galią.

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Užpildykite formą žemiau ir mūsų vadybininkai susisieks su Jumis kaip galima greičiau ir pakonsultuos elektromobilių įkrovimo stotelės įrengimo, pardavimo klausimais!

Elektromobilių įkrovimo stotelės su valstybės parama

Norint gauti paramą elektromobilio įkrovimo stotelei įsirengti būtina pateikti paraišką www.ena.lt svetainėje nurodytoje nuorodoje. Lietuvos energetikos agentūra vertina užklausą ir ją patvirtinusi, gali kompensuoti iki 40 proc. visų patirtų išlaidų įrengus elektromobilių įkrovimo stoteles namams ir iki 60 proc. daugiabučio namo kieme, stovėjimo aikštelėje ar garaže. 

 • Reikia užpildyti prašymo formą, kurios nuorodą rasite www.ena.lt svetainėje.
 • Prašymo formoje pateikti užpildytą ir pasirašytą pareiškėjo deklaraciją.
 • Jei nekilnojamasis turtas yra išnuomotas, būtina pateikti sutarties išrašą iš VĮ REGISTRŲ CENTRO. Sutartis turėtų galioti ne trumpiau nei 4 metus nuo elektromobilio stotelės įrengimo dienos.
 • Jei nekilnojamasis turtas yra išnuomotas, būtina pateikti savininko sutikimą.
 • Užpildyta ir pasirašyta MB forma;

 • Pasirašyta ir užpildyta JP projekto vykdytojo deklaracija;

 • Taip pat reikia prisegti dokumentus nurodytus MB formos 15 stulpelyje: PVM sąskaitą faktūrą; montavimo/įrengimo perdavimo-priėmimo aktą; techninę specifikaciją; įrengtos stotelės su prieiga ir (ar) ženklinimo nuotrauką (-as).

 • Atestuoto rangovo deklaracija apie pagal teisės aktus įrengtą elektromobilio įkrovimo stotelę.

Visus dokumentus pateikti el. paštu, adresu info@ena.lt. 

 • Automobilių įkrovimo stotelės įsigijimas;

 • Dinaminės galios valdymo įrangos įsigijimas;

 • Papildomų būtinųjų priedų (laidai, nuotėkio relė ir kt.) įsigijimas;

 • Įrengimo darbai.

Numatyti 2 elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimo kompensavimo etapai, kurių metu galite gauti paramą:

 • 2023 05 – 2023 10;
 • 2024 01 – 2024 06.

Kompensacijos susigrąžinimo sumos stotelei jūsų NAMAMS

Ketinantiems įsirengti nuosavame name, kotedže, sode

Įkrovimo stotelei montuojamai ant sienos.

631.03 €

Ketinantiems įsirengti daugiabutyje

Įkrovimo stotelei montuojamai ant sienos.

946.54 €

Charge in atsiliepimai:

Arnas
ArnasVilnius
Read More
Andriau Ačiū! Labai patiko Ramūnas, Darbų ir klientų parūpinsiu 😉 nepamiršiu rekomenduoti.
Irmantas
IrmantasVilnius
Read More
Ačiū už profesionaliai atliktą darbą👍
Liudvikas
LiudvikasKaunas
Read More
Patiko bendravimas su jūsų darbuotojais, tai paspartinsiu gal ir individualiame name įrengimą.
Gintaras
GintarasVilnius
Read More
Buvo malonu bendradarbiauti. Geriausias vertinimas įrangos montuotojui - punktualus, dirba kokybiškai- 10 balų
Miroslav
MiroslavVilnius
Read More
Didžiausi pagyrimai vyrams, Ramūnui ir Romanui, tikrai prieš Naujus metus viską sutvarkė tinkamai ir kokybiškai 🙂 Šaunu, didžiausios rekomendacijos ir linkėjimai 👌
Giedrius
GiedriusVilnius
Read More
Esu labai dėkingas jūsų komandai už šiandien sumontuotą stotelę. Nors projektas dar nėra pilnai užbaigtas, bet vistiek jau dabar jaučiuosi lyg būtume nuvertę kalną 🙂

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kaip sužinoti įvado galią?

Tai padaryti galite prisijungę prie ESO savitarnos svetainės. Pagrindiniame puslapyje rasite pasirinkimą „objektai”. Pasirinkite objektą (savo būsto, kuriame ketinate įsirengti įkrovimo stotelę adresą) ir atsisiųskite nuosavybės ribų aktą. Ribų akto dokumente, rasite skyrelį „2. Objekto charakteristikos”, o stulpelyje „Leistinoji naudoti galia, (kW)” galite sužinoti kokia yra Jūsų elektros įvado galia. Ataskaitą išsisaugokite arba nusirašykite skaičius, juos turėsite pasakyti specialistams, kai rinksitės įkrovimo stotelę.

Išsiaiškinti savo (esamo ar planuojamo įsigyti) automobilio įkrovimo parametrus: baterijos talpą (kw/h), įkrovimo greitį AC jungtyse (kw). Šie parametrai nurodomi automobilio instrukcijoje, arba galima susirasti internete.

Stotelės yra montuojamos kartu su papildoma įranga, kurią reikia įsigyti atskirai, t.y. vien stotelės neužtenka, kad viskas tinkamai būtų įrengta ir saugiai funkcionuotų. Papildomą įrangą sudaro:

 • išmanusis skaitiklis (kitaip dar vadinamas dinaminės galios valdikliu), kuris užtikrina efektyvų namo įvado galios panaudojimą, tam, kad jūsų kraunamas automobilis netrikdytų namų tinklo veikimo. Pvz. nenaudojant išmaniojo skaitiklio – įjungus EV krovimą – gali dingti elektra visame name. Šis skaitiklis taip pat itin naudingas turintiems saulės elektrines, nes gaminamą energiją galima nukreipti į įkrovimo stotelę ir taip užtikrintį ekonomiškiausią krovimo būdą.
 • automatinis jungiklis (kitaip dar vadinamas kirtikliu) ir nuotėkių relė užtikrina saugų stotelės veikimą. Automatinių jungiklių pagrindinė paskirtis – apsaugoti elektros instaliaciją nuo trumpųjų jungimų ir perkrovų, o srovės nuotėkio relė skirta apsaugoti žmogų nuo galimo srovės poveikio.

Atlikti EV stotelės bei papildomos įrangos įrengimo ir paleidimo darbus. Į jūsų elektros skydinę (arba šalia jos pastatant kitą dėžutę) sumontuojama įranga, išvedami laidai iki EV įkrovimo stotelės vietos, prijungiama stotelė, pritvirtinama stotelė ir įkrovimo laido laikiklis. Viską sujungus – atliekami apdailos darbai. Paskutinis rangos etapas – testavimo darbai ir atliktų darbų dokumentavimas vaizdu bei užpildant ataskaitos formas, testavimo blankus.

NESUKITE GALVOS:
visus EV ikrovimo stotelių įrengimo klausimus palikite profesionalams