Parama privačių elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimui

Susigrąžinkite iki 40%, 60% ar net 80%.

Išsirinkite Jums priklausančią paramą

Parama iki
5 %

Įsirengus elektromobilio įkrovimo stotelę individualiame name arba sode, galite susigrąžinti iki 631,03 EUR už kiekvieną 11 kW stotelę su dinaminės galios valdikliu ant sienos bei 677,6 EUR prieigą ant žemės.

Parama iki
5 %

Įsirengus elektromobilio įkrovimo stotelę daugiabučiame name arba daugiabučio namo sklype, galite susigrąžinti iki 946,54 EUR už kiekvieną 11 kW stotelę su dinaminės galios valdikliu ant sienos bei 1016,40 EUR prieigą ant žemės. 

Parama iki
5 %

Įsirengus elektromobilio įkrovimo stotelę daugiabučiame name arba daugiabučio namo sklypenamo bendruomenė (pvz. bendrija) gali susigrąžinti iki 1588,74 EUR už kiekvieną iki 22 kW stotelę su dinaminės galios valdikliu ant sienos bei 2659,06 EUR prieigą ant žemės.

Svarbiausia informacija apie antrąjį kvietimą elektromobilių įkrovimo prieigoms kompensuoti

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Užpildykite formą žemiau ir mūsų vadybininkai susisieks su Jumis kaip galima greičiau ir pakonsultuos elektromobilių įkrovimo stotelės įrengimo, pardavimo klausimais!

PARAMOS IŠMOKOS SUMA ĮSIRENGUSIEMS ELEKTROMOBILIO ĮKROVIMO STOTELĘ

INDIVIDUALIAME NAME AR SODE

MONTAVIMAS ANT SIENOS

MONTAVIMAS ANT STOVO

PARAMOS IŠMOKOS SUMA ĮSIRENGUSIEMS ELEKTROMOBILIO ĮKROVIMO STOTELĘ

DAUGIABUTYJE

MONTAVIMAS ANT SIENOS

MONTAVIMAS ANT STOVO

Paramos elektromobilių įkrovimo stotelei įsirengti etapai

Užpildykite paraiškos formą

Paraišką pateikite LEA internetinėje sistemoje adresu ena.lt. Vertinimas trunka iki 30 d.d - 40 d.d.Daugumos paraiškų priėmimas baigsis 2024-09-30 17:00

Įsigykite ir įsirenkite stotelę

Išsirinkite ir įsirenkite elektromobilio įkrovimo stotelę per 12 mėn. nuo sprendimo dėl finansavimo datos gavimo. Mes galime Jums padėti išsirinkti ir įrengti stotelę - susisiekite.

Pateikite dokumentus išmokai gauti

Mes parengsime ir el. paštu jums atsiųsime išmokai gauti reikalingus dokumentus.Jums beliks juos papildyti kitais prašomais dokumentais ir išsiųsti el. paštu ENA specialistams: info@ena.lt

Susigrąžinkite paramos sumą

Per 60 d. d. LEA įvertins ir išmokės kompensaciją į prašyme nurodytą banko sąskaitą. Dotacija išmokama per 10 d.d.

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Užpildykite formą žemiau ir mūsų vadybininkai susisieks su Jumis kaip galima greičiau ir pakonsultuos elektromobilių įkrovimo stotelės įrengimo, pardavimo klausimais!

Ką reikia žinoti apie paramas privatiems asmenims?

Parsisiųskite prašymo paramai gauti instrukciją (pirmojo kvietimo instrukcija)

Reikalavimai paramai gauti

 • kintamosios srovės stotelė su prieiga;
 • dinaminio galios valdymo funkcija;
 • ant žemės statoma stotelė su prieiga turi atitikti ne žemesnę kaip IK-08 atsparumo smūgiams klasę;
 • lauke įrengiama stotelė su prieiga turi atitikti ne žemesnę kaip IK-08 atsparumo smūgiams klasę ir ne žemesnę kaip IP-54 atsparumo dulkėms ir drėgmei klasę;
 • viduje įrengiama stotelė su prieiga turi atitikti ne žemesnę kaip IP-44 atsparumo dulkėms ir drėgmei klasę;
 • diegiama tik nauja ir anksčiau nenaudota įranga ir susiję komponentai.
 • Turėsite pateikti Nekilnojamojo turto registro išrašą, kuriame siekiama įrengti elektromobilių įkrovimo prieigą. Jį būtina turėti paraiškos pildymo metu.
 • sąskaita faktūra už elektromobilio įkrovimo stotelę ir jos įrengimo darbus;
 • įrangos techninis pasas ir/ar techninė specifikacija;
 • atestuoto rangovo deklaracija apie pagal teisės aktus įrengtą elektromobilio įkrovimo stotelę.
 • SVARBU! Išlaidos, patirtos nuo pirmojo kvietimo teikti paraiškas paskelbimo dienos, yra laikomos tinkamomis.
 • Užsakius elektromobilio įkrovimo stotelės įrengimo darbus, visus šiuos dokumentus Charge in jums paruoš ir atsiųs el. paštu.

1. Paraiškas galite pateikti iki 2023 02 28 dienos, išimtis „Juridinių asmenų privačių elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimas daugiabučiame name ar daugiabučio namo sklype” kvietimui, jo terminas yra iki 2023 m. kovo 31 d. 17:00 val

2. Paraiškos vertinimas negali trukti ilgiau kaip 30 – 40 d.d. (trukmė priklauso nuo paraiškos tipo) nuo paraiškos registracijos dienos. Vertinimo terminas gali būti pratęstas LEA vidaus procedūrų apraše nustatyta tvarka iki 10 darbo dienų;

3. Elektromobilių įkrovimo stotelė turi būti įrengta per numatytą terminąne daugiau kaip 6 mėn. nuo sprendimo dėl finansavimo priėmimo datos, su galimybe vieną kartą terminą pratęsti iki 6 mėn. 

4. Kompensacijos grąžinimo terminai pateikus prašymą. Per 40 d. d. LEA įvertins ir per 10 d. d. išmokės nustatyto dydžio kompensaciją į jūsų nurodytą banko sąskaitą.