Elektromobilių įkrovimo stotelių nauda jūsų verslui

Elektromobilių įkrovimo stotelės yra naudinga investicija dėl šių priežasčių.

Pirmiausiai, įkrovimo stotelės gerina klientų patirtį naudojantis įmonės paslaugoms, ypač jei joms suteikti reikia daugiau laiko. Elektromobilių įkrovimo stotelės itin rekomenduojamos prie prekybos ar verslo centrų, pramogų zonų, restoranų, grožio salonų, viešbučių ir kt. Įkrovimo stotelių funkcionalumai, tokie, kaip nemokamo krovimo kodas, nuolaidos kodai, laiko įkrovimui rezervavimas, nemokamas automobilio stovėjimas yra papildomos vertės, kurios pozityviai vertinamos klientų.

Antra, elektromobilių įkrovimo stotelės gali padidinti jūsų verslo pardavimus ir pelną, nes klientai linkę užtrukti ilgiau jūsų verslo vietoje tol, kol jų elektromobilis bus įkrautas. Be to, jūs galite gauti papildomų pajamų už elektromobilių įkrovimą.

Trečia, elektromobilių įkrovimo stotelės vis dar teigiamai veikia verslo reputaciją. Prognozuojama, kad ilgainiui elektromobilių stotelės bus savaime suprantamas reikalavimas, arba, kitaip tariant – verslo higiena.

Galiausiai, elektromobilių įkrovimo stotelės gali padėti verslui tapti ekologiškesniu. Elektromobilių įkrovimo stotelių savininkai tiesiogiai prisideda prie infrastruktūros be Co2 plėtros, švaresnės ir ekologiškesnės aplinkos puoselėjimo.

Taigi: elektromobilių įkrovimo stotelės gali būti naudinga jūsų verslui įvairiais būdais, įskaitant geresnę vartotojų patirtį naudojantis jūsų paslaugomis, pelną, reputaciją ir ekologiškumą. Todėl tai tvarus ir teisingas sprendimas, jei norite investuoti į savo verslą ir padėti aplinkai.

Kitos naujienos

Kas yra OCPP?

OCPP (Open Charge Point Protocol) yra atviras komunikacijos protokolas tarp elektromobilių (EV) krovimo stotelių ir jų valdymo sistemų (platformų). Šis

Skaityti »
Pirkinių krepšelis