Kadangi elektrinių transporto priemonių (EV) populiarumas ir toliau auga, o patikimų ir efektyvių elektromobilių įkrovimo stotelių pasiūla itin išaugo, vartotojams darosi sunku pasirinkti jų poreikius atitinkančią elektromobilio įkrovimo stotelę. Šį kartą paanalizuosime ir palyginsime elektromobilių įkrovimo stotelių privalumus vertinant jų funkcionavimą aukštoje temperatūroje karštais vasaros mėnesiais.
1. Wallbox
Wallbox garsėja novatoriškais elektromobilių įkrovimo sprendimais. Jų stotelės sukurtos taip, kad atlaikytų ekstremalias oro sąlygas, įskaitant aukštą temperatūrą. Toleruotini šilumos lygiai skiriasi skirtinguose Wallbox modeliuose, tačiau paprastai siekia nuo -25°C iki 40°C
2. Schneider
Schneider Electric rinkoje įsitvirtino kaip pirmaujanti tvarios energijos sprendimų tiekėja. Jų EV įkrovimo stotelės sukurtos atsižvelgiant į patvarumą ir patikimumą. Schneider įkrovikliai sukurti taip, kad atlaikytų nuo -30°C iki 50°C temperatūrą.
3. Teltonika
Teltonika yra žinomas Lietuvoje elektronikos ir elektrotechnikos sprendimų gamintojas įskaitant ir elektromobilių įkrovimo stoteles. Nors tikslūs šilumos tolerancijos nuokrypiai gali skirtis priklausomai nuo modelio, Teltonikos įkrovikliai paprastai veikia efektyviai nuo -30°C iki 50°C temperatūroje.
4. ABB
ABB yra pasauliniu mastu pripažinta energijos ir automatikos technologijų lyderė, siūlanti platų elektromobilių įkrovimo stotelių asortimentą. ABB įkrovikliai sukurti taip, kad atlaikytų sudėtingas aplinkos sąlygas, įskaitant aukštą temperatūrą. Paprastai ABB įkrovikliai yra sukurti taip, kad optimaliai veiktų nuo -35°C iki 55°C temperatūros diapazone.
5. Alfen
Alfen yra įsitvirtinęs Europos gamintojas, kurio specializacija yra pažangūs energijos sprendimai, įskaitant elektromobilių įkrovimo infrastruktūrą. Alfen elektromobilių įkrovimo stotelės sukurtos veikti plačiame temperatūrų diapazone, paprastai nuo -25°C iki 55°C. Šis prekės ženklas teikia pirmenybę patikimam veikimui įvairiomis oro sąlygomis, įskaitant vasaros karštį.
6. Enelion
Enelion yra į ateitį žiūrinti įmonė, teikianti novatoriškus elektromobilių įkrovimo sprendimus. Nors specifiniai Enelion stotelių šilumos tolerancijos nuokrypiai gali skirtis, jie paprastai suprojektuoti taip, kad efektyviai veiktų nuo -30°C iki 55°C .
7. Stuart
Stuart yra gamintojas, žinomas dėl savo patikimų ir patogių EV įkrovimo stotelių sukurtų ir pagamintų Lietuvoje. Stuart stotelės pasižymi temperatūros tolerancija nuo -30°C iki 50°C. Šio prekės ženklo įsipareigojimas aukštos kokybės inžinerijai užtikrina, kad jų įkrovikliai gali patikimai veikti vasaros karščio sąlygomis.
8. Easee
Easee yra žaliųjų technologijų įmonė, įkurta 2018 m, kuri plėtoja, projektuoja ir gamina savo produktus Skandinavijoje ir šiuo metu eksportuoja į šalis visoje Europoje. Easee įkrovimo stotelė yra pagaminta Norvegijoje turi 45 laipsnių Tipo 2 įkrovimo jungtį, kuri yra specialiai suprojektuota atlaikyti ekstremalias žiemos sąlygas ir veikia nuo minus 30 iki plius 50 laipsnių temperatūroje.
Vertinant elektromobilių įkroviklius, skirtus naudoti vasaros sezono metu, labai svarbu atsižvelgti į jų toleruojamus šilumos lygius. Tokie prekių ženklai kaip Wallbox, Schneider, Teltonika, ABB, Alfen, Enelion, Stuart ir Easee parodė pagirtinas inžinierių pastangas kurdami įkroviklius, galinčius atlaikyti aukštą temperatūrą.
Kiekvienos prekės ženklo konkretus toleruojamas karščio diapazonas gali skirtis skirtinguose įkroviklių modeliuose, todėl labai svarbu ieškoti tikslios informacijos gamintojo specifikacijose. Pasirinkę patikimą elektromobilio stotelę, galinčią atlaikyti vasaros karštį, elektromobilių savininkai gali mėgautis nepertraukiamu įkrovimu.
Norite sužinoti daugiau apie elektromobilių įkrovimo stotelių technines specifikacijas? Susisiekite su mūsų įmonės atstovais.